5. října jsme se zúčastnili podzimního kola hry Plamen v závodu požárnické všestrannosti.

Našim hlídkám se moc nevedlo, přes to přes velkou nepřízeň počasí si mladší žáci doběhli pro 5. místo a starší žáci obsadili 6. příčku.

Dorostenkám se závod také nevydařil, střední dorostenky se umístily v tomto pořadí: Adéla Pokorná 8. místo, Veronika Mullerová 9. místo a Kateřina Jurgovská na 10. místě. Za mladší dorostenky si úplně poprvé tento závod zaběhla Ivana Růžičková, neztratila se a obsadila 3. místo.

Za to naši dorostenci získali všechny cenné kovy a doběhli si pro tato umístění: střední dorci Karel Chýský vyhrál krásné bronzové 3. místo a Kuba Materna tuto kategorii vyhrál se zlatem. Za starší dorce soutěžil Honza Materna, který obsadil vynikající 2. místo. Jako první 5. října ze startu vyběhl náš starší dorostenec Vojtěch Kníže, závod zaběhl nejrychleji, na střelbě jen jednou minul a bez dalšího trestného bodu si doběhl pro 1. místo.

Chlapci, gratulujeme.

Sdílet na sociálních sítích ...

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
Instagram
rajce.net