Jsme velice rádi, když nám někdo napíše a ještě více když je to kladné zhodnocení naší usilovné práce. A tak nám přišel nádherný email:

Dobrý den, paní starostko,

ráda bych touto cestou poděkovala Sboru dobrovolných hasičů obce Hřebeč, kteří se dne 22. 6. 2017 dobrovolně a nezištně zapojili do projektu organizovaného pro žáky 1. stupně naší školy.

V projektu s názvem  CHOVÁNÍ V OHROŽENÍ prezentovali svou práci hasičů, seznámili je s bezpečnostními riziky své práce. Upozornili na nebezpečí při práci a manipulaci s ohněm a hořlavými látkami, na nutnost dodržování bezpečnostních zásad a poučili je o krocích, které má každý občan za povinnost učinit, když se stane svědkem požáru. Své vyprávění doplňovali praktickými ukázkami, dětem předvedli hasičskou výstroj i výzbroj, hasičský vůz.

Celou akci, která trvala od 8.00 do 12.00 hodin, zajišťoval Tomáš Hofman.

Rádi bychom jejich vstřícnosti využili i v budoucnosti, prokázali nejen svoji profesionalitu, ale také milý a vstřícný přístup k dětem, který ocenili jednak pedagogové, ale i samotní žáci.

S pozdravem,

logotyp-barevny-google Mgr. Daniela Vojtěchovská

zástupkyně ředitelky

Základní škola a Mateřská škola Červený vrch

Alžírská 680, 160 00 Praha 6

Tel.: +420 235 007 515

E-mail: vojtechovska@zscvrch.cz

Web: zscvrch.cz

My paní zástupkyni a všem žákům ZŠ Červený vrch děkujeme za jejich chuť nás poslouchat a za jejich zájem v naší věci. Těšíme se na další spolupráci.