Jsme velice rádi, když nám někdo napíše a ještě více když je to kladné zhodnocení naší usilovné práce. A tak nám přišel nádherný email:

Dobrý den, pane Šilháne,

ráda bych Vám a hlavně Vašim mladším kolegům touto cestou moc poděkovala za ochotu a čas při prezentaci hasičské techniky na akci čarodějnice v Hřebči.
Dcera byla nadšená a i když už hasičskou techniku viděla, přesto moc vzpomíná. Měla na hasiče asi milion a jednu otázku, slečna a i dva mladíci se naší Kristýnce a poté i mladšímu Ríšovi moc hezky věnovali a byli milý, vstřícní a ochotní.

Toto chování a počínání místní mládeže mě těší ještě o to víc že se stěhujeme právě do Hřebče a nikoho zde neznáme a přesto se našim dětem dostalo tak milého přivítání.

Dovolte, abych Vám popřála hezký den a hodně zdaru při Vaší práci.
Jana Jiskrová, maminka Kristýnky a Richarda Hamouzových

My Janě, Kristýnce a Richardovi velice děkujeme, že se na nás přišli podívat a doufáme, že i vy ostatní co jste tam byli máte s námi stejně hezké zážitky.

IMG_20170430_181138IMG_20170430_180905IMG_20170430_181608

Sdílet na sociálních sítích ...