Od pátku do neděle jsme se zúčastnili závěrečného kola hry Plamen okresu Kladno, tento rok opět v Plchově.

Stany se nám povedlo postavit už ve čtvrtek, tak jsme měli v pátek spoustu času na trénink na večerní štafetu požárních dvojic a na sobotní soutěže. V letošním kole hry Plamen se nám nedařilo se starším družstvem, které skončilo v závěru na 4. místě, avšak se nám velice dařilo s družstvem mladších žáků, které skončilo na 2. místě. Jsme velice rádi, že si děti prodloužený víkend užili a my také.

Děkujeme také Nadaci ČEZ za zbrusu nové vybavení družstev mladých hasičů ve Hřebči.

Dar od Nadace ČEZ pomohl financovat nové vybavení pro činnost mládeže SDH Hřebeč

NADACE ČEZ

Velice také děkujeme SDH Stehelčeves za pomoc s odvozem dětí při poruše našeho dopravního automobilu AVIA na cestě z Plchova.

FOTOGALERIE 

Sdílet na sociálních sítích ...

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
Instagram
rajce.net