Z pátku 7. září na neděli 9. září jsme uspořádali malé soustředění s našimi žákovskými družstvy.

Pátek jsme zahájili jako vždy tréninkem při kterém se nám rozbila naše závodní ,,dvanáctka“. Avšak díky šikovnosti našich dospělých se podařila opravit a byla tak připravena na sobotní a nedělní soutěže.

V sobotu jsme ráno vyrazili do Plchova na soutěž v požárním útoku a štafetu dvojic. Kde naši mladší obsadili 1. místo a zároveň nejrychlejší požární útok a naši starší obsadili místo 4.

V neděli se nám dařilo lépe, Jeli jsme do Sloupu u Davle na požární útoky na nástřikové terče na tři litry kam také jezdíme pravidelně. Z těchto útoků naši mladší vyšli 2. s časem 23,97 a starší 3. s časem 19,81. Také jsme ozkoušeli nové Karbonové proudnice, zatím nejlepší co jsme kdy měli.

FOTOGALERIE 

Sdílet na sociálních sítích ...

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
Instagram
rajce.net