PO 11 LETECH JE TO DOMA ! 

Skvěle jsme završili sobotní 30. ročník memoriálu, a to tím, že se nám po 11 letech podařilo získat putovní pohár a pokořit rekord v čase požárního útoku za celou historii soutěže.

30. ročník memoriálu byl výjimečný, veliké ceny, poděkování a pamětní listy, nejen tohle se dostalo na závodníky kteří si přišli zasoutěžit v královské disciplíně požárního sportu. Doprovodný program jehož hlavním lákadlem byl letištní speciál Panther byl dětmi i dospělými velice oblíbený.

Naši závodníci se umístili na krásných medailových pozicích. Mladší na druhém místě s časem 27,20 a starší na prvním místě s časem 23,63 na nástřikových terčích na deset litrů vody, hned za našimi staršími se umístili Poštovice s časem 23,91, tím pádem to naši starší vyhráli tak říkajíc „o prsa“.

FOTOGALERIE 

Sdílet na sociálních sítích ...

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
Instagram
rajce.net