XI. ROČNÍK ŽELEZNÉHO SOPTÍKA A III. ROČNÍK MEMORIÁLU JAROSLAVA LUTZBAUERA – OHLÉDNUTÍ ZA UPLYNULÝM ROČNÍKEM

V sobotu 6. dubna 2019 náš SDH Hřebeč uspořádal již XI. ročník Železného soptíka a III. ročník memoriálu Jaroslava Lutzbauera, stejně jako v loňském roce na fotbalovém hřišti v Lidicích. Na startovní čáře své síly a rychlost porovnalo na 240 závodníků z dvanácti sborů, kromě kladenských jsme přivítali i Středokluky, Lány, Třebotov.

Na tak velkou konkurenci si naši mladí hasiči vedli na výbornou. V kategorii mladší žáci – dívky naše Eliška Bachroňová doběhla do cíle nejrychleji ze všech a získala 1. zlaté umístění, hned na paty jí dýchala Natálie Holeyšovská, která obsadila bronzovou pozici. Mladší žáci – chlapci si vedli také výborně, Marek Stefanidis byl také první mezi všemi, tedy na 1. místě, další v pořadí byl Jakub Novotný jako čtvrtý. Z mladších chlapců musíme pochválit všechny, protože většina jsou nováčci a vedli si moc dobře. Starší žáci zdolali železného soptíka nejrychleji ze všech družstev a tím obsadili 1. zlaté místo a na jeden rok tak získali putovní pohár.

Na závěrečném nástupu jsme po vyhodnocení soutěže pogratulovali našemu veliteli JSDH a trenérovi žákovských družstev Janu Šilhánovi st. k jeho 70. narozeninám. Od Krajského sdružení hasičů středočeského kraje dostal medaili za zásluhy a celoživotní práci.

Takže máme za sebou krásnou úspěšnou, hasičskou sobotu. Všem závodníkům gratulujeme a děkujeme za jejich vynikající výsledky.


FOTOGALERIE

Sdílet na sociálních sítích ...

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
Instagram
rajce.net