Minulý rok na Hřebečském, letos kvůli předešlému špatnému počasí na Lidickém hřišti se konal tradiční jubilejní X. ročník Železného Soptíka a II. ročník Memoriálu Jaroslava Lutzbauera.

Desátého ročníku Železného Soptíka a druhého memoriálu Jaroslava Lutzbauera se zúčastnila družstva nejen z našeho Kladenského okresu. Děti na dráze musely od startu běžet s dvěma kusy hadic D, C nebo B, po několika metrech je spojit a s nimi uběhnout několik metrů, pustit ji, na druhém stanovišti chytit a přenést hasicí přístroj, ten postavit, aby nespadl, na další zastávce provést několik úderů kladivem do bucharu, poponést kanystry a prohěbnout cílem. Úspěšní obdrželi medaili, pohár a tašku s drobnostmi.

Jsme rádi, že se nám počasí vydařilo a věříme, že jste si závod náležitě užili.

I nám se povedly nemalé úspěchy. V celkovém pořadí se nám povedlo ve starších 2. místo, mladších 3. místo a naše nejúspěšnější závodnice Eliška Bachoroňová získala 3. místo v mladších dívkách

FOTOGALERIE 

 

Sdílet na sociálních sítích ...

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
Instagram
rajce.net