VYHLÁŠENÍ PODŘIPSKÉ HASIČSKÉ LIGY

Tak a je sečteno a podtrženo, 26. října jsme vyjeli do Bechlína do okresu Litoměřice na vyhlášení našeho půlročního soutěžení v královské disciplíně požárního útoku.

Této soutěže jsme se jako sbor zúčastnili poprvé, získali jsme nové zkušenosti, viděli jsme nové techniky a zažili jsme krásnou sportovní atmosféru mimo náš okres.

Naše mladší družstvo se této ligy zúčastnilo pouze v jednom kole, a tak obsadilo 11. místo. Družstvo starších vynechalo kola dvě a obsadilo parádní 4. místo z dvanácti sborů.

Dá se říci, že jsme v Podřipské hasičské lize hodně zamíchali kartami. V sobotu jsme ještě v doprovodné soutěži „židličkované“ získali 1. a 2. místo a Veronika Holá byla vyhlášena Miss Podřipské hasičské ligy.

Všem gratulujeme, děláte nám radost, jen tak dál.