Nebezpecny stav2017-49 – 29.6.2017 TECHNICKÁ POMOC – ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ, Kladno

Jednotka vyjela v počtu 1+3 s technikou CAS 40 a v počtu 1+1 s technikou DA Ford Transit k odstranění nebezpečných stavů do lokality Kladno. Jednotka byla cestou na místo zásahu odvolána KOPIS Kladno.

Cerpani  2017-48 – 29.6.2017 TECHNICKÁ POMOC – ČERPÁNÍ VODY, Hřebeč

Jednotka vyjela v počtu 1+2 s technikou CAS 40 a v počtu 1+1 s technikou DA Ford Transit k čerpání vody ze zatopených prostor do lokality Hřebeč. Jeden ze členů jednotky vyjíždějící k událostem tohoto dne po příjezdu z posledního čerpání vody nalezl svůj sklep také zatopený. Bylo rozhodnuto o nasazení plovoucího a kalového čerpadla a voda byla následně odčerpána.

 Cerpani  2017-47 – 29.6.2017 TECHNICKÁ POMOC – ČERPÁNÍ VODY, Kladno

Jednotka vyjela v počtu 1+1 s technikou CAS 40 a v počtu 1+1 s technikou DA Ford Transit k čerpání vody ze zatopených prostor do lokality Kladno. Po příjezdu na místo zásahu byly zjištěny zatopené sklepní prostory a zatopený bagrem vykopaný odtokový kanál vytvořený správcem pozemku. Bylo rozhodnuto o nasazení plovoucích a kalových čerpadel. Prostory byly po několika hodinách odčerpány.

Cerpani  2017-46 – 29.6.2017 TECHNICKÁ POMOC – ČERPÁNÍ VODY, Buštěhrad

Jednotka vyjela v počtu 1+1 s technikou CAS 40 a v počtu 1+1 s technikou DA Ford Transit k čerpání vody ze zatopených prostor do lokality Buštěhrad. Po příjezdu na místo zásahu bylo zjištěno zatékání vody do sklepních prostor. Před domem byla vytvořena provizorní hráz na odklonění přitékající vody a následně majitelem objektu vyčerpány zatopené prostory.