Dne 21.1. byl krátce po 16 hodině vyhlášen jednotce poplach na požár domu ve Hřebči, místní části Peklov, jednotka dorazila na místo jako první s technikou CAS 40 a už během příjezdu k zásahu byla vyžádána posila jednotek, protože celá střecha objektu byla v plamenech. Byl také vyhlášen 2. stupeň poplachu. Po příjezdu na místo jednotka jednotka provedla průzkum a začala s hasebními pracemi 3C proudy. Zásah probíhal v dýchací technice. Následně byl nasazen ještě další C proud. Zásah probíhal převážně z vnější části objektu, protože se střecha objektu začala propadat dovnitř. Po příjezdu dalších jednotek a posil s technikou DA Ford Transit byla střecha za pomocí nastavovacích žebříků a trhacích háků rozebírána a byla dohašována skrytá ohniska. Po ukončení hasebních prací bylo místo po dohodě s velitelem zásahu předáno k dohlídce. Během večera jednotka na místo vyjela ještě 2x na kontrolu s technikou DA Ford Transit, kdy byla na místo ještě v jednom povolána i CAS z důvodu nalezení skrytých ohnisek průzkumnou skupinou. Kolem půlnoci byl zásah naší jednotky ukončen.

 Fotogalerie Zásahy 2018

Článek: Požár starého statku v Hřebči likvidován ve druhém poplachovém stupni