UKONČENÍ PLAMENEm

Od pátku do neděle 26.5.2019 jsme se zúčastnili třídenního závěrečného kola hry Plamen na Braškově.

Pátek jsme zahájili štafetou požárních dvojic. Sobota byla pro nás nejnáročnějším dnem. Po snídani jsme začínali štafetou 4×60 metrů a pak následovalo peklo, požární útoky CTIF, disciplína, při která musí být vše perfektní, bez jediného slova a co v nejmenším čase. Ta trvala až do odpoledne a před večeří jsme si ještě odběhli štafetu CTIF, ta byla rychle za nám i. Při sobotní večeři jsme se s trenéry koukli na hokej s Kanadou a pak šli spát. V neděli nás čekala královská disciplína a to požární útoky, ty nás alespoň nějak zachránili na medailové pozici.

Naše starší družstvo nastupovalo do závodů na druhém místě se ztrátou pouhého jednoho bodu na první družstvo. Avšak závěrečné kolo se nám nevyvedlo a tak jsme se po třech dnech tvrdé práce odnesli 3. příčku. Mladší i po krásných výsledcích skončili na 5. místě.

Děkujeme SH ČMS SDH Braškov - oficiální stránka za krásné místo k ubytování a skvělou organizaci Plamene.
Děkujeme firmě AVE - Kladno s.r.o. za zapůjčení nákladního vozidla na převoz zázemí.
Děkujeme firmě Vysílačky Space s.r.o. za zapůjčení internetu pro sledování Mistroství světa v Hokeji pro naše trenéry