PRVNÍ SOUSTŘEDĚNÍ DO NOVÉ SEZÓNY

Na začátku září jsme uspořádali každoroční soustředění na Hřebečském hřišti. Začali jsme pátečním tréninkem, po kterém jsme si zahráli pár her a šli se zavrtat do spacáků k pohádce, kterou jsme si pustili na projektoru.

V sobotu jsme se vydali na Kladenské Sletiště na minigolf který jsme vyhráli v minulé sezóně. Ten jsme si jak se patří užili. Odpoledne nás čekal další trénink a na večer jsme se bavili u táboráku, opékali buřty a dělali brambory ve žhavém popelu.

V neděli jsme vstávali brzo, čekaly nás požární útoky ve Sloupu u Davle kam jezdíme již několik let. Mladším se povedlo umístit se na hezkém 6. místě a starším se povedlo umístění na 3. místě s časem lehce přesahujícím 17 vteřin, první pokus byl s časem 18 vteřin. Nepodařilo se nám udržet první místo ale v soutěži která probíhala současně a to takové, že nejmenší součet časů z obou pokusů vyhrává nové proudnice od firmy Klimeš, jsme s přehledem vyhráli.

Sdílet na sociálních sítích ...

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
Instagram
rajce.net