PŘEDPLAMENOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ

Od pátku 3.5 do neděle 5.5 jsme pořádali třídenní soustředění u nás ve Hřebči. Děti jako obvykle přespávali v tělocvičně nad fotbalovými kabinami. Bohužel, počasí nám moc nepřálo, ale nenechali jsme se odradit.

Při pátečním tréninku požárních útoků kvůli obhajobě putovního poháru z Žiliny se nám ke smutku všech rozbil motor na naší sportovní požární stříkačce. Byli jsme tedy nuceni vytáhnout starou a dát ji do provozuschopného stavu. Odběhli jsme tedy v pátek pouze pár tréninků.

V sobotu nás čekali závody v požárních útocích v Žilině u Kladna. Na závodech nepřálo počasí, lilo jako z konve a byla zima. První pokusy se nám vůbec nevyvedli, ale nedali jsme se a na druhých jsme mákli. Dotáhli jsme to na dvě druhá místa. Není to obhajoba loňských vítězství, ale snažili jsme se co jsme mohli a jsme za takový výsledek šťastní.

Po závodech jsme se dali zasloužený oběd a ulehli do spacáků k odpočinku, večer nás čekala bojovka.

Po nedělní snídani jsme se dali do hrabání nové tréninkové dráhy pro požární útoky a pak jsme si připravili štafetu CTIF a štafetu požárních dvojic, aby jsme mohli trénovat na nadcházející závěrečné kolo hry Plamen .

Sdílet na sociálních sítích ...

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
Instagram
rajce.net