POZDNÍ UKONČENÍ SEZÓNY NÁM PŘINESLO OBROVSKÉ ÚSPĚCHY

V neděli 23. září jsme se zúčastnili II. ročníku o pohár starosty obce Brandýsek a zároveň 8. kola a tím pádem závěru Hasičské ligy okresu Kladno ročník 2017/2018.

Jak den začal, tak skončil, celý den nám pršelo a nepřálo počasí. Po úspěších v prvním kole rozběhů začali naši závodníci padat z důvodu mokrých překážek a celkové rozladěnosti špatným počasím. Bohudík se nikomu nic nestalo a tak můžeme hovořit o úspěšné neděli, hlavně díky jejímu závěru při vyhlašování dnešních vítězů a vítězů hasičské ligy okresu Kladno ročníku 2017/2018. 

Euforii zahájila naše Sabina Franková, která obsadila 1. MÍSTO v kategorii STARŠÍ ŽÁCI DÍVKY v běhu na 60 metrů s překážkami, následoval jI Jakub Novotný, který získal 3. MÍSTO v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI CHLAPCI, s nemenším úspěchem se potkal také Jakub Materna který se dostal na 2. MÍSTO v kategorii STARŠÍ ŽÁCI CHLAPCI. Tím jsme se dostali na 3 medailové pozice pouze v základních mladších a starších žácích. Následoval úspěch Veroniky Müllerové která dosáhla 2. MÍSTA v kategorii MLADŠÍ DOROSTENKY a Áďa Pokorná v téže kategorii získala 3.MÍSTO , pak se nám objevují známé tváře Sabina Franková s 2. MÍSTEM v kategorii STŘEDNÍ DOROSTENKY a Jakub Materna s 2. MÍSTEM  v kategorii MLADŠÍ DOROSTENCI, nakonec získal náš instruktor Vojta Kníže 2.MÍSTO v kategorii STŘEDNÍ DOROSTENCI.

Celkově se tedy v soutěži o pohár starosty obce Brandýsek umístili naši mladší jako družstvo na 4. MÍSTĚ a naši starší na MÍSTĚ 1.

Za ligu 2017/2018 se naše mladší Ačko umístilo na 3. MÍSTĚ a naše starší Ačko na 2. MÍSTĚ

Sdílet na sociálních sítích ...

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
Instagram
rajce.net