Hledáte pro děti zajímavou mimoškolní aktivitu?

Uvodka - kopie (2)

Přihlašte je k našim mladým hasičům. Rádi uvítáme nové členy.

Náplň kroužku je obsáhlá, ale můžeme si uvést několik příkladů. Děti se jako mladí hasiči učí základům požární ochrany (například jaké jsou druhy hasebních látek, jak se používají a k čemu, povely a signály, uzly apod.). Tyto základy by v nich měly vypěstovat trvalé návyky k požární bezpečnosti. Získané znalosti pak mohou šířit i na další mládež. Mladí hasiči jsou také vedeni k poznávání a ochraně přírody, k poznávání sebe sama, svých kamarádů a získávání kamarádů nových. Tréninky a následnými soutěžemi si mladí hasiči také postupně zvyšují svoji fyzickou a psychickou odolnost.

Chcete vědět více?

Kontaktujte nás na této stránce

Nebo přes Facebook

Nebo nás také můžete navštívit na nějakém z našich tréninků, které se konají každý pátek od 16,00(Vyjímky se dávájí včas vědět SMS zprávou). V letních měsících(kromě prázdnin) na fotbalovém hřišti v Hřebči a v zimních měsících v klubovně v Domu služeb v Hřebči.