MÁME ZA SEBOU VELMI ÚSPĚŠNÝ HASIČSKÝ VÍKEND!!!

2. a 3. listopadu 2019 jsme se s vybranými členy našeho kolektivu zúčastnili Českého halového poháru mladých hasičů v běhu jednotlivců na 60 metrů s překážkami Memoriálu Marty Habadové. Soutěž se konala v Centru sportu Ministerstva vnitra sportovní hale Otakara Jandery v Praze Bubenči za účasti závodníků z celé České republiky.

V sobotu si své šedesátky zaběhli starší žáci a nevedli si vůbec špatně: Kateřina Jurgovská časem 15,72 s, Karel Chýský časem 16,41 s, Jakub Materna časem 16, 11 s a Michal Jurgovský s časem vynikajících 13, 93 s si doběhl pro 67. místo z celkových 292 starších chlapců.

V neděli jsme se do Prahy rozjeli znova s mladšími žáky, konkrétně Natálií Holeyšovskou, která jedním platným pokusem zaběhla trať časem 23, 17 s a nakonec bodoval Jakub Novotný se startovním číslem 261 s časem 15,73 s, který se umístil na 35. příčce z celkového počtu 239 mladších žáků.

Paráda, gratulujeme a děkujeme 🚒👏👏👏

Sdílet na sociálních sítích ...

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
Instagram
rajce.net