O pátečního tréninku do nedělního odpoledne u nás probíhalo jarní soustředění našich závodníků společně s jejich trenéry. A jak jsme v sobotu zjistili, vyplatilo se to. V sobotu po náročném pátečním tréninku se naše družstvo starších umístilo v Žilině na 1. místě 🏆🥇 a získalo putovní pohár Memoriálu Miroslava Velce v soutěži požárních útoků. Družstvo mladších se umístilo na 2. místě 🥈. Zbytek víkendu se nesl v duchu tréninků na nadcházející soutěž jednotlivců v úterý 8.5. ve Středoklukách a na závěrečné kolo hry Plamen.

Dále děkujeme všem rodičům za jejich podporu včetně výborných zákusků na kterých si všichni pochutnali.

FOTOGALERIE

VÍTĚŽNÉ ÚTOKY – ZÁZNAM JIŽ BRZY NA YOUTUBE SDH HŘEBEČ

 

Spread the word. Share this post!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
Instagram
rajce.net