*Po hřebečském hřišti běhali malí hasiči. V rámci tradiční sportovní akce hasičských sborů soutěžily děti ve víceboji jednotlivců i družstev.

Devátého ročníku Železného Soptíka a prvního memoriálu Jaroslava „Lufťáka“ Lutzbauera se zúčastnilo 280 dětí. Družstva pro víceboj postavil kladenský, rakovnický a berounský okres, k nim se přidala Praha – západ. Děti na dráze musely od startu běžet s dvěmi hadicemi, po několika metrech je spojit a s nimi uběhnout několik metrů, pustit ji, na druhém stanovišti chytit a přenést hasičský přístroj, ten postavit, aby nespadl, na další zastávce zabouchaly kladivem do desek, poponesly kanystry a po delší rovince proběhly cílem. Úspěšní obdrželi medaili, pohár a tašku s drobnostmi.

Akci musíme zhodnotit jako velice úspěšnou a doufáme, že se nám podaří udržet i další roky na stejné nebo vyšší úrovni.

První tři družstva a jednotlivci

Stehelčeves A

Prokop Lukáš, Lhota A

Tomáš Blahovec, Hýskov