1200x900 (6)

Jednotka je zařazena v kategorii JPO III/1. Zajištuje výjezd 1 družstva v minimálním početním stavu 1+3 do 10 minut od vyhlášení poplachu.

Jednotka má v současné době 16 členů. Jednotka disponuje celkem 4 zásahovými vozy. Jedná se prvovýjezdovou velkokapacitní CAS 40 na podvozku Mercedes-Benz s návstavbou Rosenbauer. Jedná se o letištní speciál, který byl provozován HZSp Letiště Praha. Dále jednotka disponuje dvojicí dopravních automobilů Ford, které slouží k dopravě členů k zásahu. A v záloze stále zůstává DA Avia A31. Více informací o technice naleznete v sekci Technika.

Za poslední 3 roky se počet událostí zvýšil a průměrně zasahuje jednotka 100x do roka. Mezi nejčastější zásahy patří požáry a technická pomoc. Více o událostech můžete najít v sekci Zásahy.