Dar od Nadace ČEZ pomohl financovat nové vybavení pro činnost mládeže SDH Hřebeč

Cílem podpory od nadace ČEZ se stalo vybavení pro požární sport mládeže SDH Hřebeč. Žádost byla podána v květnu roku 2017 a o rok později byl projekt úspěšně ukončen. V rámci projektu ,,Vybavení pro sportovní tým mládeže v požárním sportu“ se podařilo díky velmi významné podpoře od Nadace ČEZ nakoupit vybavení pro sportovní tým mládeže Sboru dobrovolných hasičů Hřebeč v celkové částce přesahující 150 tisíc korun. Nadace ČEZ přispěla na tuto akci částkou 139 221,- Kč.
Díky této podpoře se podařilo nakoupit úplně nové vybavení. Jednalo se o hadice pro požární sport, rozdělovače, pracovní stejnokroje a dresy, helmy a mnoho dalšího. Současně s pořízením nového vybavení se podařilo zakoupit i úplně novou PS 15, která byla financována z rozpočtu SDH Hřebeč s velkým přispěním členů, a to hlavně díky odvedené práci. Tým mládeže tak získal úplně nové vybavení, díky kterému se mu v letošní sezóně daří obsazovat přední příčky v soutěžích v požárním sportu, a to jak v okrese Kladno, tak mi mimo něj.

NADACE ČEZ

Za SDH Hřebeč, Tomáš Hofman a starosta SDH Jan Šilhán ml.

Sdílet na sociálních sítích ...

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
Instagram
rajce.net