ČERVNOVÝ VÍKEND aneb ZÁVĚR SEZÓNY

Z pátku 14.6. na sobotu 15.6. jsme se zúčastnili nočních závodů v Hýskově na Berounsku. Mladší přišli na řadu kolem desáté hodiny večer a odnesli si 5. místo s časem 26,46 z celkových 20 družstev. Starší přišli na řadu okolo půl jedné ráno a skončili na krásném třetím místě s časem 18,63.

V neděli se konaly závody jednotlivců a dorostu na fotbalovém hřišti v Brandýsku. Tam jsme celkem zabodovali. Michal Jurgovský si odnesl Putovní pohár za 1. místo v kategorii Starší chlapci. Karel Chýský si odnesl 2. místo v kategorii Mladší dorostenci. Sabina Franková dosáhla na 3. místo v kategorii Střední dorostenky a Jan Materna to uzavřel 2. místem v kategorii Střední dorostenci.

Celkově hodnotíme tento víkend jako velice úspěšný závěr sezóny.

A na závěr nás čekala zmrzlina od manželů Hanzlíkových na Hřebečském hřišti.

Sdílet na sociálních sítích ...

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
Instagram
rajce.net